Futboll 2015

Renditja Tabelare

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 FSK 14 10 3 1 51:15+36 33
2 HEKURUDHAT 14 9 3 2 41:23+18 30
3 MPB 14 5 4 5 38:380 19
4 HY-ECO 14 5 4 5 28:33-5 19
5 POLICIA 14 5 3 6 39:31+8 18
6 KUJTESA 14 5 1 8 40:44-4 16
7 S.C.-JYSK 14 4 1 9 38:62-24 13
8 RBKO 14 2 3 9 34:63-29 9

Renditja Tabelare ne fund te sezonit Pranveror

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 FSK 7 5 1 1 25:9+16 16
2 POLICIA 7 5 0 2 37:17+20 15
3 HY-ECO 7 4 1 2 20:19+1 13
4 HEKURUDHAT 7 3 3 1 16:14+2 12
5 MPB 7 3 1 3 16:20-4 10
6 KUJTESA 7 3 0 4 30:29+1 9
7 RBKO 7 1 1 5 18:34-16 4
8 S.C.-JYSK 7 0 1 6 19:39-20 1

Posted in Rezultatet dhe TabelaComments Off


Galeria

Policia_2019 BankaEkonimike_2019 2019_1 RTK_2019

Stinori Pranveror 2019

PozEkipiNdFBHPikë
1POLICIA18160248
2FSK18160248
3TEB1893630
4MPB1892729
5B. EKONOMIKE1864822
6TELEKOMI18711022
7ATK1854919
8SH. KORREKTUES18601218
9RTK1845917
10DOGANA1813146

Rankimet sipas FIFA

Fotot më të reja nga FIFA