Category: 1. FSPK

Organet e Federates 2018

Isak Ismail Sadiku
Pozita: Kryetar i Fedetarës
Adresa elektronike: ismail.sadiku@fspk-kos.org
Shpend Maxhera
Pozita: Nënkryetar i Komitetit Ekzekutiv të Federatës
Adresa elektronike: shpend.maxhera@fspk-kos.org
Ismail Isak Ejupi
Pozita: Nënkryetar i Komitetit Ekzekutiv të Federatës
Adresa elektronike: isak.ejupi@fspk-kos.org
Naim Gërbeshi
Pozita: Anëtar i Komitetit Ekzekutiv
Adresa elektronike: naim.gërbeshi@fspk-kos.org
Krenar Çela
Pozita: Anëtar i Komitetit Ekzekutiv
Adresa elektronike: krenar.çela@fspk-kos.org
Ajshe Murturi
Pozita: Anëtar i Komitetit Ekzekutiv
Adresa elektronike: ajshe.murturi@fspk-kos.org
Alban Krasniqi
Pozita: Anëtar i Komitetit Ekzekutiv
Adresa elektronike: alban.krasniqi@fspk-kos.org
Sefedin Sefaj
Pozita: Sekretar i Federatës
Adresa elektronike: sefedin.sefaj@fspk-kos.org
Fehmije Peposhi
Pozita: Kryetare e Këshillit Mbikqyrës
Adresa elektronike: fehmije.peposhi@fspk-kos.org
Senad Fetahoviq
Pozita: Anëtar i Këshillit Mbikqyrës
Adresa elektronike: senad.fetahoviq@fspk-kos.org
Fitim Selmani
Pozita: Anëtar i Këshillit Mbikqyrës
Adresa elektronike: fitim.selmani@fspk-kos.org

Organet e Federates 2013

Isak Ismail Sadiku
Pozita: Kryetar i Fedetarës
Adresa elektronike: ismail.sadiku@fspk-kos.org
Shpend Maxhera
Pozita: Nënkryetar i Bordit të Federatës
Adresa elektronike: shpend.maxhera@fspk-kos.org
Ismail Isak Ejupi
Pozita: Nënkryetar i Bordit të Federatës
Adresa elektronike: isak.ejupi@fspk-kos.org
Naim Gërbeshi
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: naim.gërbeshi@fspk-kos.org
Muharrem Uka
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: muharrem.uka@fspk-kos.org
Fadil Bejta
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: fadil.bejta@fspk-kos.org
Krenar Çela
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: krenar.çela@fspk-kos.org
Sefedin Sefaj
Pozita: Kryetar i Këshillit Mbikqyrës
Adresa elektronike: sefedin.sefaj@fspk-kos.org
Selajdin Ujkani
Pozita: Anëtar i Këshillit Mbikqyrës
Adresa elektronike: selajdin.ujkani@fspk-kos.org
Naim Haziri
Pozita: Anëtar i Këshillit Mbikqyrës
Adresa elektronike: naim.haziri@fspk-kos.org
Fejzullah Ademi
Pozita: Sekretar i Bordit
Adresa elektronike: fejzullah.ademi@fspk-kos.org