Organet e Federates 2009

Isak Ismail Sadiku
Pozita: Kryetar i Bordit
Adresa elektronike: ismail.sadiku@fspk-kos.org
Shpend Maxhera
Pozita: Nënkryetar i Bordit
Adresa elektronike: shpend.maxhera@fspk-kos.org
Muharrem Uka
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: muharrem.uka@fspk-kos.org
Sefedin Sefaj
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: sefedin.sefaj@fspk-kos.org
Ismail Isak Ejupi
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: isak.ejupi@fspk-kos.org
Naim Gërbeshi
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: naim.gërbeshi@fspk-kos.org
Fadil Bejta
Pozita: Anëtar i Bordit
Adresa elektronike: fadil.bejta@fspk-kos.org
Fejzullah Ademi
Pozita: Sekretar i Bordit
Adresa elektronike: fejzullah.ademi@fspk-kos.org

Posted in 2009Comments (2,820)


Galeria

2019_1 2019_2 BankaEkonimike_2019 Policia_2019

Stinori Pranveror 2019

PozEkipiNdFBHPikë
1POLICIA18160248
2FSK18160248
3TEB1893630
4MPB1892729
5B. EKONOMIKE1864822
6TELEKOMI18711022
7ATK1854919
8SH. KORREKTUES18601218
9RTK1845917
10DOGANA1813146

Rankimet sipas FIFA

Fotot më të reja nga FIFA