Category: Tabela dhe Golshënuesit

Rezultatet dhe Tabela 2021

Tabela e klasifikimit ka këtë pamje:

PozEkipiNdFBHG.ShG.PGDPikë
1FSK16151064154946
2POLICIA16131288286040
3AL TRADE CENTER1611144541434
4RBKO16101538211731
5TEB166194953-419
6BKT166192957-2819
7ATK1641112955-2613
8RTK1622123658-228
9SIGAL1601152676-501

TOP 10 - Ranglista e lojtarëve sipas golave të shënuar

PozLojtariEkipiGoalsKarton i verdhëKarton i kuq
1Bledar MamushaPOLICIA2200
2Mërgim MorinaAL TRADE CENTER2100
3Arbnor BajramiTEB1800
4Ferki HaxhiuRTK1700
5Elior BlakqoriRBKO1700
6Besart BerishaPOLICIA1500
7Egzon AbaziPOLICIA1400
8Valdet BrahimiFSK1200
9Alban KrasniqiTEB1200
10Blerim VilanciFSK1100