vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit AKP dhe ATK, rezultat zyrtar 0:3

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit ATK

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
September 27, 2018 7:45 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 12

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
AKP000
ATK033