vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të AKP-së dhe Policisë, për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-së është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit POLICIA.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
June 28, 2018 9:15 pm Stinori 2018 Sezoni Pranverë 2018 9

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
AKP000
POLICIA033