vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit ATK dhe RBKO, rezultat zyrtar 3:0.

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit RBKO.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 18, 2018 8:15 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 14

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
AKP000
RBKO033