vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit AKP dhe RTK, rezultat zyrtar 0:3.

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit RTK.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 1, 2018 9:15 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 16

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
AKP000
RTK033