vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit ATK dhe RBKO, ka përfunduar me rezultat zyrtar 0:3.

Ekipi i ATK nuk është paraqitur në fushë prandaj, ndeshja është regjistruar me rezultat zyrtar.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 15, 2018 7:00 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 18

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
ATK000
RBKO033