vs

Permbledhje

Me kërkesë të SH.KORREKTUES dhe pajtim të ATK, është shty për tu zhvilluar në një termin tjetër.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 28, 2019 8:45 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 21

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
ATK101
SH. KORREKTUES000