vs

Permbledhje

Ndeshja në mes ekipeve ATK dhe SH.KORREKTUES, është shtyer.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
July 4, 2019 8:45 pm Stinori 2019 Sezoni Pranverë 2019 11

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
ATK000
SH. KORREKTUES336