vs

Permbledhje

  • Ndeshja në mes të B. EKONOMIKE dhe POLICIA, regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3 (0:3).

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
September 19, 2019 8:10 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 13

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
B. EKONOMIKE000
POLICIA033