vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipeve B.EKONOMIKE dhe SH.KORREKTUE, është shty.
Për kohën e zhvillimit të kësaj ndeshje, ekipet do të njoftohen me kohë.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 28, 2019 7:35 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 21

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
B. EKONOMIKE213
SH. KORREKTUES224