vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të BKT dhe POLICIA, përfundoi me rezultat zyrtar 0:3 (0:3).

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
June 2, 2022 7:40 pm Stinori 2022 Sezoni Pranverë 2022 9

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
BKT000
POLICIA303