vs

Permbledhje

Ndeshja në mes BKT dhe POLICIA, përfundoi me rezultatin zyrtar 0:3.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
June 15, 2023 8:35 pm Stinori 2023 Sezoni Pranverë 2023 7

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
BKT000
POLICIA033