vs

Permbledhje

Ndeshja BKT dhe PCB, përfundoi me rezultatin 0:3 (Rezultat zyrtar).

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 12, 2023 9:20 pm Stinori 2023 Sezoni Vjeshtë 2023 14

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
BKT000
PCB033