vs

Permbledhje

Ndeshja në mes ekipit të FSK dhe AKP, rezultat zyrtar 3:0

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit FSK.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
September 13, 2018 8:30 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 11

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
FSK033
AKP000