vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të FSK dhe SOLUTION25, regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0.

Detalet

Data Ora Java
June 6, 2024 7:05 pm 202401

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
FSK303
SOLUTION25000