vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të këtyre ekipeve është ndërpre në minutën 17 të ndeshjes, për shkak se lajtari i ekipit të MPB me numër 7, Fisnik Avdyli, ka fyer gjyqtarin e ndeshjes, Alban Shala dhe pasi gjyqtari e ka ndëshkuar me kartuq të kuq, ekipi i MPB e ka lëshuar fushën e lojës. Prandaj, loja regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0 në të mirë të ekipit të bankës TEB.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 28, 2019 8:10 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 21

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
MPB000
TEB303