vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit POLICISË dhe AKP, është regjistruar me rezultat zyrtar 3:0 (3:0).

Bazuar në propozicionet e garave, kjo ndeshje është regjistruar me rezultat zyrtar.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 15, 2018 9:15 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 18

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
POLICIA033
AKP000