vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të klubeve PCB dhe SIGAL U.G.A., regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 27, 2022 9:20 pm Stinori 2022 Sezoni Vjeshtë 2022 16

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
PCB303
SIGAL000