vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të RBKO dhe POLICISË, në kohën e rregullt ka përfunduar me rezultat 2:2 (0:1). Pas ekzekutimit të penalltive, ndeshja përfundoi me rezultatin 3:4 në të mirë të ekipit të POLICISË. URIME!

Detalet

Data Ora Sezoni Java
December 13, 2018 7:00 pm Sezoni Vjeshtë 2018 32

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
RBKO023
POLICIA114