vs

Permbledhje

Ndeshja në mes ekipeve RTK dhe B.EKONOMIKE, është shtyer.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
July 4, 2019 9:20 pm Stinori 2019 Sezoni Pranverë 2019 11

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
RTK000
B. EKONOMIKE000