vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit RTK dhe POLICI, rezultat zyrtar 0:3.

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të RTK është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit POLICIA.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 8, 2018 7:00 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 17

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
RTK000
POLICIA003