vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të klubeve SIGAL dhe POLICIA, regjistrohet me rezultatin 0:3 (0:3).

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 20, 2022 7:05 pm Stinori 2022 Sezoni Vjeshtë 2022 15

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
SIGAL000
POLICIA303