vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit TEB dhe AKP, rezultat zyrtar 3:0.

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 3:0 në favor të ekipit TEB.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 25, 2018 7:00 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 15

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
TEB033
AKP000