vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të TEB dhe ATK, për shkak të mosardhjes së ekipit të TEB-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 0:3 në favor të ekipit ATK.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
September 6, 2018 8:15 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 10

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
TEB000
ATK033