vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit TEB dhe MPB, ësht shty për një ditë tjetër

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 29, 2018 7:00 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 20

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
TEB336
MPB145