vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të klubeve TEB dhe SIGAL U.G.A., regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0

Detalet

Data Ora Java
November 3, 2022 9:20 pm 202201

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
TEB303
SIGAL000