vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ATK dhe FSK regjistrohet me rezultat zyrtar sepse ekipi i ATK nuk është paraqitur në fushë për zhvillim të ndeshjes.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 14, 2021 8:50 pm Stinori 2021 Sezoni Vjeshtë 2021 13

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
ATK000
FSK303