vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të klubeve FSK dhe BKT, përfundoi me rezultatin zyrtar 3:0 (3:0).

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
April 7, 2022 7:40 pm Stinori 2022 Sezoni Pranverë 2022 1

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
FSK333
BKT000