vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të JOB & MORE – GH360 dhe AL TRADE CENTER, regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0 

Ekipi i Al Trade Center nuk u paraqit në fushën e lojes, për pasojë ndeshja regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0 në favor të ekipit të Job&More-GH360.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 2, 2023 7:05 pm Stinori 2023 Sezoni Vjeshtë 2023 17

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
JOB&MORE GH360033
AL TRADE CENTER000