vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të klubeve RBKO dhe FSK, regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 18, 2021 7:40 pm Stinori 2021 Sezoni Vjeshtë 2021 18

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
RBKO000
FSK033