Tabela dhe Golshenuesit 2024

Tabela e klasifikimit ka këtë pamje:

PozEkipiNdFBHG.ShG.PGDPikë
1FSK44003533212
2TALENT FACTORY54012781912
3TEB53022411139
4POLICIA4301164129
5PCB52031116-56
6BKT52031118-76
7ZIRAAT BANK51041031-213
8SOLUTION255005447-430

TOP 10 - Ranglista e lojtarëve sipas golave të shënuar:

PozLojtariEkipiGoalsKarton i verdhëKarton i kuq
1Valon GashiTALENT FACTORY900
2Ismajl RexhepiFSK700
3Valdet BrahimiFSK600
4Musa SalihiTEB600
5Blerton TahiriTEB600
6Valon XheladiniTALENT FACTORY500
7Blerim VilanciFSK500
8Behar RifajPOLICIA400
9Egzon AbaziPOLICIA400
10Shpend BeqiriBKT400