vs

Permbledhje

Ndeshja finale në mes të ekipit AL TRADE CENTER dhe FSK, në kohën e rregullt përfundoi me rezultat të barabart 2:2. Pas ekzekutimit të penalltive, ndeshjen e fitoi ekipi i FSK me rezultat 4:5.

Detalet

Data Ora Java
December 2, 2021 9:05 pm 2024

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
AL TRADE CENTER116
FSK207