vs

Permbledhje

Ndeshja B.EKONOMIKE dhe S-DOGANA, është regjistruar me rezultat zyrtar 3:0 (3:0).

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 17, 2019 7:35 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 16

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
B. EKONOMIKE303
DOGANA000