vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipit S – DOGANA dhe AKP, rezultat zyrtar 3:0.

Kjo ndeshje për shkak të mosardhjes së ekipit të AKP-it është regjistruar me rezultat zyrtarë 3:0 në favor të ekipit S – DOGANA.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 4, 2018 7:45 pm Stinori 2018 Sezoni Vjeshtë 2018 13

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
DOGANA033
AKP000