vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipeve DOGANA dhe POLICIA, regjstrohet me rezultat zyrtar 0:3 (0:3).
Ekipi S-Dogana e Kosovës nuk është paraqit në fushë. Ndeshja është regjistru me rezultat zyrtar.

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
October 24, 2019 7:00 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 17

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
DOGANA000
POLICIA303