vs

Permbledhje

Ndeshja në mes të ekipeve FSK dhe DOGANA, regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0

Detalet

Data Ora League Sezoni Java
November 21, 2019 8:45 pm Stinori 2019 Sezoni Vjeshtë 2019 20

Rezultati

EkipiPjesa e parëPjesa e dytëGolat
FSK303
DOGANA000